Seçim İptali ve Kaos Girişimleri

İstanbul seçimlerinin iptalini fırsat bilerek, toplumdaki huzursuzluğu artırmak, isyana teşvik etmek ve kaos ortamı yaratmak için çeşitli hareketler gözlenmektedir.

Aynen Arap Baharı Protestoları sürecinde gördüğümüz gibi, ülke içindeki çeşitli sorunları bayraklaştırmak suretiyle Tunus’tan başlayarak İran’a kadar bütün İslam dünyasına yayılan kaos ortamı bütün bu ülkeleri iç savaşa sürüklemiş, yüzbinlerce kişi ölmüş, milyonlarca kişi yurdundan edilmiş, Eşler ve Çocuklar ortada kalmıştır. Tunus halkı ikiye bölünmüş, Libya petrol bölgeleri Batı destekli paralı askerlerce işgal edilmiş, Mısır’da askeri darbe yapılmış, İsrail’in çevresinde tampon oluşturacak bir Daiş Projesi başlatılıp işgal edilen Filistin toprakları, Kudüs ve Batı Şeria’nın ilhak kararı alınmış, Suriye hala süren bir iç savaşa sürüklenmiş, Irak büyük bir yıkımın ardından hala 2 yıldır bir hükümet bile kuramamış ve Büyük Ortadoğu’da yıkılmayan iki ülke Türkiye ve İran kalmıştır. Şimdi İran’dan da önce hedef Türkiye’dir. Ekonomik, Askeri ve Siyasi Baskılarla ülkemizdeki kaos ortamı sürekli ısıtılmaktadır. Kuzey Irak Kürt Federe Devleti’nin temellendirilmesinin ardından şimdi Suriye Kürt Federe Devleti askeri ve siyasi olarak kurulmaya çalışılmaktadır. Gelecek hedef Türkiye’de bir Kürt Federal Alanı oluşturma planıdır. Bütün Emperyalist ülkeler bölgeye üşüşmüş, zengin petrol, gaz ve enerji kaynaklarını paylaşmak için sıraya girmişlerdir. Ortadoğu’daki iki büyük su kaynağı, barajlar ve Tarihi Mezopotamya, ABD & PKK & İsrail Projesi ile işgal edilmiştir. Türkiye, Kıbrıs Barış Harekâtı sonrasında yaşadığı sorunların bir benzeriyle karşı karşıyadır ve o günlerde kurulan FETÖ ve PKK yapılanmaları hala büyük bir destek ve güçle bu ülkenin tabanını oyma peşindedir. Bu hainlerin artık kime hizmet ettikleri herkesçe malumdur. Konunun Uzmanları, bu örgütlerin CIA ve MOSSAD gibi gizli servislerce yönlendirildiğini, lojistik olarak desteklendiğini çok iyi bilmekte ve izlemektedir. Çok yakında bu örgütleri yöneten Kripto Ermeni ve Yahudi Liderler hakkında bir araştırmamız yayınlanacaktır.

İstanbul seçimlerinin iptali siyasi görüşlerimize ters gelebilir, ancak yeniden seçim yapılacak olması demokratik bir süreçtir ve pek çok ilimizde olduğu gibi daha berrak ve kabul edilir sonuçlara burada da ulaşılacaktır. Ancak, özellikle Kripto Fetö Yapılanması hala büyük bir çalışma içerisindedir. Mahkemelerde ortaya çıkan İtirafçıların büyük çoğunluğu, tutuklu üyelerini en az zararla kurtarmak, kendileriyle mücadele eden kamu görevlisi ve uzmanları suçlamak suretiyle yıldırma, ülkemizi kendileriyle mücadele edilemez bir ortama sokma peşindedir. FETÖ ihanetinin ne kadar büyük ve derin olduğunu yıllardır anlatmamıza rağmen hala toplumun bunun boyutunu fark etmemiş olması üzücüdür. Fetö Şebekesi, karşınıza Demokrat, Milliyetçi, Vatansever, Ülke ve Bayrak Sevdalısı gibi her kılıkta ve ideolojide çıkabilir ve Söylenti, Mesaj, Sosyal Medya yoluyla sizi yönlendirebilir. Bu yüzden Türk Bayrağı, İslami Kavramlar, Atatürk ve Milli Sloganlar eşliğinde gelen her türlü mesajın içeriğine, amacına ve kime hizmet ettiğine dikkat edilmelidir. Kimin örgütlediği ve kışkırttığı belli olmayan toplumsal olaylardan kesinlikle uzak durulmalıdır.

Paylaş / Share