Güçsüz Azınlığın Sonsuz Gücü

Vietnam Savaşı Deniz Piyadesi Emeklisi, eski POW çalışanı, Veterans Today ve New Eastern Outlook Kıdemli Editörü Gordon Duff tarafından dün (18 Haziran 2019) yayınlanan yazıdan birkaç paragraf.

“Suçlu seçkinler, köle tüccarları, afyon kaçakçıları, toprak spekülatörleri ve Amerikan tarihinin soyguncu baronları yalnızca ABD’yi değil, Avrupa, Afrika, Latin Amerika ve Asya’yı sahte savaşlar, sahte terör saldırıları, toplu cinayetler ve “şüpheli doğal afetler” ile yönetiyor.

ABD’nin Biyolojik Savaş Programı çerçevesinde “Tasarlanmış Hastalıklar” oluşturmak için özellikle Rusya Federasyonu’ndaki “Hedef Toplumlardan” DNA örnekleri topladığını biliyoruz.

Bilimsel araştırma ve teknolojik gelişim sadece “Sosyal Mühendislik” ve “Düşünce Kontrolü” ile sınırlı değil.

Her ne kadar devletin koltukları farklı isimlerle tutulabilirse de, arkasındaki paralar, düşünce kuruluşları ve sahte enstitüler, bu güçler tarafından kontrol ediliyor. Açıkça faşist rejimleri destekleyerek, yaptırımlar ve savaş yoluyla etnik temizlik yapılıyor.

Hitler gibi başarısız bir Amerikan deneyi, Vietnam’daki Diem, Güney Kore’deki baskıcı rejimler, Çin’de Chaing ve CIA’nın iktidara getirdiği on düzine “teneke tencere” diktatörü. Her gün büyüyen liste.

Amaç? Teknoloji ve Bilim ile uzun zaman önce öngörülen Nüfusu az olan, kendi kendini Üstün Doğmuş olarak belirleyenlerin, yüksekten devasa bir karınca çiftliğine bakar gibi aşağıya baktığı bir dünya yaratmak. Güçsüz Azınlığın Sonsuz Gücü.

Paylaş / Share