Ey Cemaat, Kurtuluş Vaktidir!

1980’li yıllardan itibaren başlayan Büyük OrtaDoğu yapılanması çerçevesinde, özellikle PKK ve Fethullah Gülen örgütleri hakkında uzmanların yaptıkları uyarılar çoğunlukla birer Komplo Teorisi olarak algılandı ve ciddiyetle dikkate alınmadı.

PKK Terör Örgütü ve Elebaşı ile yapılan Çözüm görüşmelerinin yanlışlığı Hendekler ve Bombalar ile anlaşıldı ve bundan tam bir yıl önce Bölücü Teröre karşı müdahale başladı. Bugün itibariyle resmi rakamlara göre 7828, bize göre ise 10 bin civarında PKK Teröristi ölü olarak ele geçirildi. Tehdit hala devam ediyor ancak silahlı gücü kırıldı.

Fethullah Gülen hareketinin bir ABD yapılanması olduğu ve 1980’li yıllardan itibaren –kendi ifadeleriyle- Mülkiye, Askeriye ve Polisiye temelinde Türk devletini ele geçirmeyi hedeflediklerini bugün iyice anladık. Bu arada, Mülkiyemiz, Polisiyemiz ve Askeriyemiz birçok operasyonlara uğradı.

Her iki tehdidin de Türk devletine büyük zararlar verdiği düşünülebilir. Ben bu konuda tam tersini düşünüyorum. Türk Devletinin, bir noktada hem PKK hem de Gülen örgütleriyle hesaplaşması gerekiyordu. Yaşadıklarımız bu hesaplaşmanın bir neticesidir ve Türk Devletinin başarısıyla sonuçlanmıştır.

Türk Devleti Arınmış, Türk Milleti Uyanmıştır.

Türk Devleti önümüzdeki süreçte çok güçlenecektir. Yıllardır bu tehditler üzerine çalışan biri olarak söyleyelim ki; Devlet kanseri yenmiştir.

Çok ama çok önemli olan asıl husus nedir biliyor musunuz? Türk Milleti uyanmıştır. Türk Milleti büyük bir millettir. Türkler çok merhametli ve hoşgörülü bir toplumdur. Uzun süre sessiz kalabilir, olayları seyredebilir ve ilgisiz sanılabilir. Ancak Türkler bir uyanır da yürümeye başlarsa onları kimse durduramaz. Tarihimiz bunun birçok örnekleri ile doludur. Türk Milleti bundan sonra bu Cemaati silmiştir, bu çok ama çok önemlidir. Cemaatin bütün mensupları, Devletten ve yargıdan önce Türk milletinden korkmalıdır. Türk Milleti, artık bu anlayışı dışlayacaktır.

Bir şekilde bu cemaatin etki alanında olanlara ve kalanlara şunu tavsiye ediyoruz: Bu olaylardan ders çıkarıp süratle bu örgütü terkediniz. Hizmet yalanıyla yıllarca kendilerini Efendi, sizleri Köle yapanlardan kurtulunuz. Sizleri toplumun gözünde birer Vatan Haini haline getiren Abileriniz ve Ablalarınız şimdi yurt dışına kaçma telaşına düşmüşler, çoğu da zaten ülkeyi terketmişlerdir. Hepiniz onların merhametsizliğini, acımasızlığını bir şekilde bilirsiniz. Önce kendinizi, sonra çocuklarınızı kurtarma zamanıdır.

İçinizdeki bütün korkulardan sıyrılın ve örgütün telkinlerine karşı Devlete sığınmaktan çekinmeyin. Türk toplumunda herkes birbirini az çok tanır, kimin nereye bağlı kime tabi olduğunu bilir. Yapılanların kesinlikle affedilmeyeceğini ve olayların Türk Milletinin zihnine kazındığını unutmayın. Ömrünüz boyunca çevrenizden dışlanabilirsiniz.

Bu olaylar Türk Devleti kadar, Cemaatin aldattığı insanlarımız için de bir Kurtuluş fırsatıdır. Sadece ve Sadece Allah’a yönelin, olayları sorgulayın, bu Cemaatten kurtulun, hürleşin ve sevdiklerinizi mutlaka kurtarın.

Bu Hayırlı Cuma Kurtuluşunuza Vesile Olsun!

Paylaş / Share